» Rokajl
Sólo pro rokajl

 

Potřebujete doplnit své zásoby korálků? Právě provádíme úklid našeho skladu a nabízíme SLEVY AŽ 60%.

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vzhledem k tomu, že webové stránky společnosti Preciosa Ornela, a.s. včetně stránek s korálkovými návody prošly značnými úpravami, přestaly fungovat odkazy na obrázky i návody na této stránce. Odkazy byly opraveny, kde to bylo možné, ale převážná většina původních návodů není na nových stránkách výrobce již k dispozici, proto je nenajdete ani na této stránce.

Sháníte originální pouzdro na mobil nebo hledáte elegantní taštičku do společnosti, jež by ladila s vašimi šperky? Pak vyzkoušejte rokajl, nejoblíbenější drobné skleněné korálky. Peyotový steh se snadno naučíte a výsledek vás jistě ohromí. Nebo raději vyrábíte různé postavičky či domácí dekoraci? To jsou činnosti pro rokajl jako stvořené.

Na webových stránkách předního výrobce českých skleněných perlí a perliček společnosti Preciosa Ornela jsme pro vás vybrali korálkové návody, v nichž hraje prim Preciosa rokajl. Návod získáte kliknutím na obrázek, po němž budete přesměrováni na webové stránky výrobce. Zde si můžete návod zdarma stáhnout ve formátu PDF a využívat jej pro svoji vlastní potřebu. (Obrázky jsme zveřejnili se souhlasem vlastníka autorských práv.)

Takže perličky do ručky ...
Čarodějnický klobouk z rokajlu

korálkové návody - čarodějnický klobouk

Náramky z gumiček a rokajlu

korálkové návody Preciosa - gumičkování

Chladivý perličkový náramek

korálkové návody Preciosa - šitý náramek z rokajlu
Šarlotkové střapaté náušnice

korálkové návody - střapaté náušnice

Kaplík z perliček

Preciosa návody, korálky